Ostatnio przeglądane

TEŻ GO KOCHAM

kwiecień 11, 2019 0

MAMY2MAMY

marzec 7, 2019 0

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

luty 7, 2019 0

Już wkrótce !

 1. DO ZAKOCHANIA JEDEN…

  maj 16, 2019

 2. TEŻ GO KOCHAM

  kwiecień 11, 2019

 3. MAMY2MAMY

  marzec 7, 2019

 4. POZYCJA OBOWIĄZKOWA

  luty 7, 2019

 5. RODZINY SIĘ NIE…

  styczeń 17, 2019

 6. PECH TO NIE…

  styczeń 10, 2019

 7. PECH TO NIE…

  styczeń 9, 2019

 8. PECH TO NIE…

  styczeń 8, 2019

 9. PECH TO NIE…

  styczeń 7, 2019

 10. PECH TO NIE…

  styczeń 6, 2019

KULTURALNA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pszczółka Maja. Film

23.10.2018r. godz. 9:30

czas trwania:89 minut

Uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie nowej odsłonie wreszcie na wielkim ekranie! Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film zrealizowany przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie już wkrótce podbije nasze kina i serca.

Ratujmy Mikołaja!

4.12.2018r. godz. 9:30

czas trwania:83 minuty

Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę zabawnych komplikacji. W pełnej przygód podróży Bernardowi towarzyszy wesoły renifer z latającego zastępu Świętego Mikołaja.

Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska

12.02.2019r. godz. 9:30

czas trwania:83 minuty

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę... Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół

Niesamowita historia Wielkiej Gruszki

9.04.2019r. godz. 9:30

czas trwania:82 minuty

Film jest opowieścią o kotce Mitcho i słoniu Sebastianie, mieszkających w spokojnej wiosce Solby. Para przyjaciół decyduje się na podróż w nieznane w poszukiwaniu tajemniczej Gruszki, o której od dawna krążą niezwykle legendy. Nic nie jest typowe – po pierwsze, są zwierzętami; po drugie, każde z nich ma własny pomysł na podróż. Jak to wszystko pogodzić? Można, gdyż obydwoje są żądni przygód, zmagań z piratami i spotkań z fantastycznymi stworami. Jednak, czy są gotowi na takie przeżycia? Czy sprostają czekającym ich wyzwaniom, czy spotkanie oko w oko ze smokiem ich nie przerośnie? Wspólna wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem ich przyjaźni.

 

Profesorek Wodorek i Superbohaterowie

9.11.2018r. godz. 9:30

czas trwania:45 minut

W spektaklu dzieje się tyle, że aż trudno to opisać. Spektakl jest pełen dobrych żartów, skeczy i czasem nie wiadomo czy to teatr czy kabaret. Zdziwi się każde dziecko, a dorośli będą osłupieni, gdy dowiedzą się że prawdziwych Superbohaterów można spotkać w każdym domu!

Profesorek Wodorek zaprasza dzieci do swojego laboratorium. Spektakl dotyczy problemów higieny oraz uzależnień więc wezmą w nim udział bakterie, wirusy oraz części ciała, takie jak płuca. Przyjrzymy się z bliska rączkom i zobaczymy czy na pewno są czyste. Okaże się dlaczego ich staranne mycie przed jedzeniem jest takie ważne. Nie mówimy lecz pokazujemy jakie negatywne skutki może wywołać lekkomyślność.

Spektakl jest interakcyjny. Profesorek zaprosi dzieci do stworzenia szalonej orkiestry, która w rockandrollowym stylu rozweseli największego ponuraka. Dzieci dodatkowo będą miały bardzo śmieszne zadanie aktorskie do odegrania w jednej ze scen. W spektaklu występuje dwójka aktorów, pacynki i kolorowe pełne, fantazji stroje, które poruszą wyobraźnię. Oprócz oryginalnej autorskiej muzyki i szalonej piosenki, będziemy świadkami wyjątkowo oryginalnej poezji.

Ekogalaktyka

29.01.2019r. godz. 9:30

czas trwania:45 minut

Spektakl „Ekogalaktyka” to historia o kosmosie z perspektywy załogi statku kosmicznego.

Widzowie są pasażerami naszej wesołej rakiety. Razem z dwójką Kosmonautów zwiedzają 4 planety oraz poznają codzienne życie międzygwiezdnej załogi. Przy okazji tej podróży rozmawiamy o konieczności oszczędzania wody oraz o źródłach energii odnawialnej. Wszystko w prosty, przystępny dla młodych widzów sposób.

Tematyka ekologiczna jest ważnym elementem spektaklu, ale nie jedynym. Bohaterowie i widzowie lądują wspólnie na planecie zamieszkanej przez Sandalaki, Kaloszaki i wszelkiej maści Butociaki. Poznają taneczne zainteresowania Robota Kostka z planety Cyberandroidalnej oraz kosmitę z planety, która wygląda jak sadzone jajko posypane szczypiorkiem. Wszystko po to, by przekonać się, że odkrywanie nowych miejsc potrafi być prawdziwą przygodą!

 

Alicja w krainie wagarów

7.03.2019r. godz. 9:30

czas trwania:45 minut

Opowieść z pogranicza snu i jawy, gdzie ziewanie jest surowo zabronione! Alicja, za namową sympatycznego Królika, postanawia odwiedzić „krainę wagarów”. Przygoda jednak wymyka się spod kontroli, gdyż nie jest to wcale przyjemne miejsce. Jednak bez obaw – spotkamy tam wiele wesołych, ale nieco zagubionych postaci, którym trzeba będzie pomóc. Spektakl ma charakter bezstresowy – ostrych zębów wilka, złych magicznych sztuczek wiedźmy, Gargamela i Królowej Śniegu nie spotkasz w tej opowieści.

Spektakl jest interakcyjny – dzieci będą wciągnięte w fabułę – mają do wykonania pełne humoru aktorskie zadanie. Widzowie sami zadają pytania i udzielają na nie odpowiedzi, przez co spektakl to nie nudne jak flaki z olejem pogadanki. W spektaklu obok żywych aktorów w oryginalnych strojach, zobaczymy także pacynki. Wykorzystamy również naszą oryginalną muzykę

Profesorek Wodorek 2: w kosmosie

24.05.2019r. godz. 9:30

czas trwania:45 minut

Ulubieniec dzieci i legendarna  już  postać  -  Profesorek  Wodorek  -  tym  razem  wyruszy w pełną przygód podróż po nieznanych zakątkach wszechświata. Forma podróży po kosmosie pozwala pokazać, w jaki sposób wygląda życie na planetach, w których nie przestrzega się istotnych reguł. Dzieci same mogą ocenić, które postępowanie jest lepsze. Dzieci pomogą także w spektaklu tworząc ekipę ratunkową. Przedstawienie jest typową formą nauki przez zabawę. Aktorzy cały czas prowadzą dialog z młodymi widzami, którzy pomagają rozwiązywać napotkane problemy.

Zobaczymy liczne skecze, żarty, autorskie piosenki i kosmicznych bohaterów. Spotkamy mieszkańców Planety Śmieciuchów, Robota Śrubota oraz Księcia Ruperta z Planety Kumkurumkum. W spektaklu wykorzystamy dwójkę naszych aktorów oraz kukiełki i pacynki. Całość okraszona jest jak zwykle olbrzymią dawką dobrego humoru i pozytywnej energii. Prosimy zapiąć pasy i wsiadać do naszej rakiety.

ZGŁOSZENIA GRUP:
KAROLINA DOBERSZTYN
tel: 661 101 381
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BILET: 5 zł

Newsletter